ÖVRIGT / Mattor / Tempelmatta 6434002
nr 643 4002
Tempelmatta
Antik, Ningxia, 55x205
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 31 maj 2010
kl 16:00:01
1.000 kr
2.000 kr
1.500 kr
1.700 kr
1.900 kr
ledande budet*